Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera!

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera! Empty Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera!

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 6:19 pm

  Murinjo: Te Interi edhe për katër apo pesë vjet tjera! Murinjo%201
  Trajneri i Interit, Hose Murinjo ka bërë të ditura disa gjëra të cilat janë të nevojshme për të dhe për lojtarët e tij për përparimin e mëtejshëm të skuadrës. Murinjo ka thënë se e ardhmja e tij është e lidhur ngushtë me Interin, të cilin klub ai nuk e ka ndërmend ta braktis.
  "Parësore është të përmirësojmë kushtet e punës sonë, veçanërisht kjo ka të bëjë me fushën për stërvitje. Futbollistët do të japin më shumë nga vetja nëse do të kemi fusha të reja për stërvitje. Po ashtu, ka vend për përmirësime edhe në vet përbërjen e skuadrës, kurse edicionin e ardhshëm rastin për të luajtur do ta kenë edhe katër apo pesë futbollistë të ri, si Baloteli apo Santon, pasi ky do të jetë një garanci e mirë për të ardhmen", ka thënë Murinjo, duke shtuar: "E kam të vështirë të punoj me 29 futbollistë, prandaj në verë do të jemi të detyruar të shesim disa prej futbollistëve. Dhe, dua të them edhe diçka - nuk e kam ndërmend të braktis klubin gjatë verës. Nuk jam tip i personit, i cili në një kohë të shkurt arrin rezultate, edhe pse një gjë e tillë më shkoi për dore te Çelzi dhe shpresoj që të më shkoj edhe te Interi. Të gjithë flasin për atë se unë do të largohem nga Interi, por ata duhet të presin qëndrimin tim këtu edhe për së paku katër apo pesë vjet. Unë punoj këtu për të mirën e klubit në të ardhmen, e jo për vetën time

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm