Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Seedorf: Edhe një trofe të LK

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Seedorf: Edhe një trofe të LK

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 1:44 pm

  Edhe pse e ka fituar katër herë titullin e Ligës së Kampionëve, mesfushori i Milanit, Clarence Seedorf, dëshiron ta ngrejë edhe njëherë trofeun para se ta përfundojë karrierën e tij si futbollist.

  “Pasi ta fitoj titullin e pestë të Ligës së Kampionëve, do ta përfundoj karrierën si futbollist, ose eventualisht do të luajë edhe një vit pas”.

  “Titulli i pestë i Ligës së Kampionëve është ëndrra ime. Është e vetmja ëndërr që e kam për ta realizuar”.

  “Dëshiroj të arrij edhe në nj finale, ta fitojë edhe një trofe, dhe pastaj mund ta shikoj karrierën time dhe të them se kam kaluar një rrugë të bukur”, ka thënë holandezi për “La Repubblica”.
   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:26 am