Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Milani do të provojë edhe një herë të transferojë Adebayorin

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Milani do të provojë edhe një herë të transferojë Adebayorin

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 5:12 pm


  Milani sërish është duke analizuar mundësinë për të sjellë në radhët e veta sulmuesin e Arsenalit, Emmanuel Adebayor.

  Corriere dello Sport shkruan se pronari i klubit, Silvio Berlusconi, është duke u përgatitur të harxhojë plot 25 milionë funte për të sjellë në Itali gjatë verës sulmuesin e Togos.

  Milani ishte shumë afër Adebayor edhe gjatë verës së kaluar, por derisa Carlo Ancelotti dëshironte një sulmues të qendrës, Berlusconi insistoi në Ronaldinhon, dhe kështu edhe ndodhi.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:25 am