Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  MagicVideo Magic FLAC to MP3 Converter v3.7

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  MagicVideo Magic FLAC to MP3 Converter v3.7

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:41 am

  MagicVideo Magic FLAC to MP3 Converter v3.7

  http://i44.tinypic.com/1hqotx.jpg  [b]Magjike FLAC të MP3 Converter është një fuqishme FLAC / orientohem grumbull converter ideale për konvertimin FLAC fotografi në MP3 dhe WMA, WAV files. Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të përdorni këtë program për të ndarë flac fotografi nga orientohem fotografi ...
  Programi është i lehtë për t'u përdorur, thjesht zgjidhni dosjet dhe output format.

  Karakteristika kryesore e Magjike FLAC të MP3 Converter:
  FLAC, WAV në MP3, WMA ... !
  Convert FLAC (free lossless audio codec) fotografi të mp3 fotografi.
  Stekë fotografi support!
  Magjike FLAC të MP3 Converter është në gjendje për të importuar nga gjurmët e informacionit
  Stekë fotografi, e ju nuk keni nevojë për të ndarë ato manuale.
  Batch conversion support!
  Ju mund të përdorni për të FLAC Magjike MP3 Converter të konvertohet shumë FLAC, të bëj një sugjerim fotografi mp3 fotografi ose WMA fotografi në një kohë.
  Lartë performance MP3 encoder përdoret!
  Lartë performances është siguruar me krejt të re në gjymtohem encoder engine.
  Compatible with Vista dhe për të përdorur Easy!
  Install Magjike FLAC të MP3 Converter në kompjuterin tuaj dhe ju do të dini si ta përdorni atë për të kthyer tuaj flac fotografi të mp3 pas një minutë.

  Code:

  http://uploading.com/files/OD41ZP30/MVideo.FLAC.to.MP3.Converter.v3.7.rar.html

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:22 am