Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Huntersoft Magic Translator v8.02.6627 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Huntersoft Magic Translator v8.02.6627 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Huntersoft Magic Translator v8.02.6627 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Huntersoft Magic Translator v8.02.6627

  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Huntersoft Magic Translator v8.02.6627 Empty Huntersoft Magic Translator v8.02.6627

  Post by Admin on Sun Mar 22, 2009 12:13 am

  Perkthe çdo gjë që mund të imagjinohet, dokument, web përmbajtjen, letra, biseda, dhe postë elektronike dhe më shumë.
  Translation midis 11 gjuhë: anglisht, frëngjisht, spanjisht, gjermanisht, italisht, portugalisht, holandisht, ruse, kineze, koreane dhe japoneze.

  Huntersoft Magic Translator v8.02.6627 Huntersoft

  mediafire.com ?cvvnimddyvv

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:44 am