Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Qendra Shkarkimit 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Qendra Shkarkimit Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Qendra Shkarkimit Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

Qendra Shkarkimit

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No message.

Qendra Shkarkimit

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Tv/Film/Video

Diskutime rreth filmit, aktorëve, zhanreve. Kinematografia shqiptare dhe e huaj.

4352Tue Apr 14, 2009 12:08 pm
milan4ever Tingulli 3`nt - Ana djatht Ana Majt
No new posts

Hacking

Te gjitha tutorialet dhe programet per Hacking ketu!

1027Wed Nov 10, 2010 11:24 am
elton 1 Link Qe Ta Nal PC'n
No new posts

PC

Diskutime rreth kompjuterit. Probleme, diskutime rreth hardware, software. Te rejat nga bota e PC.

1221Wed Nov 10, 2010 3:58 pm
elton Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!
No new posts

Lojra/Programe

Lojra dhe Programe për downloadim. Diskutime për lojra dhe programe të ndryshme.

106142Wed Apr 15, 2009 8:31 pm
samiriii Fjalor që e përkthen tërë fjalinë
No new posts

Internet

Gjithçka rreth internetit. Faqe të ndryshme shqiptare dhe të huaja.

712Wed Mar 25, 2009 10:44 pm
Admin Ndihm ne forum
No new posts

Foto / Dizajne / Art

Ketu mund te postoni dizajnet e juaja, fotot etj

12Mon Mar 30, 2009 6:20 pm
Diar Nje dizajn nga unë!

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:37 pm