Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Amadis Video Converter Suite v3.7.3 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Amadis Video Converter Suite v3.7.3 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Amadis Video Converter Suite v3.7.3 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Amadis Video Converter Suite v3.7.3

  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Amadis Video Converter Suite v3.7.3 Empty Amadis Video Converter Suite v3.7.3

  Post by Admin on Sun Mar 22, 2009 12:01 am

  Texti Shqip :Amadis Video Converter Suiteis një të gjitha-në-një video converter application, e cila është më e fuqishme dhe video të konvertimit nga AVI (DivX, XviD, etj), DV AVI, mp4 (Inc Sony PSP, Apple iPod, iPhone, AppleTV , Archos DVR, Creative Zen, MS Zune), WMV, 3gp, 3G2, PSP, mp4, QuickTime (MOV, QT), swf, DVD, VOB, VRO, MPEG 1,2, MPG, DTA, VCD, SVCD, ASF , MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB), DVR-MS, MKV. Very user-friendly interface dhe i lehtë për t'u përdorur. Shumë i shpejtë në konvertimin e shpejtësisë dhe cilësisë nuk ka humbur!

  Amadis Video Converter Suite v3.7.3 0009a1b9_medium


  rapidshare.com Amadis.Video.Converter.Suite.v3.7.3.rar

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:47 am