Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Join the forum, it's quick and easy

Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Getoar Selimi bën operacion hundën 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Getoar Selimi bën operacion hundën Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Getoar Selimi bën operacion hundën Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

2 posters

    Getoar Selimi bën operacion hundën

    Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Getoar Selimi bën operacion hundën Empty Getoar Selimi bën operacion hundën

    Post by Admin Mon Mar 23, 2009 1:44 am

    Getoar Selimi bën operacion hundën Sc54rt

    Është karizmatik, tërheqës, dhe ndër artistët më të pëlqyer nga fanset femra. Por këtë herë nuk po merremi me këtë çështje dhe bashkëpunimet e tij pikante me këngëtaret më seksi shqiptare dhe kosovare. Por për look-un e tij. Nëse Getoari që shihni ju duket më i bukur dhe me tipare më të rregullta se më parë, e shumë në harmoni me njëra-tjetrën është momenti ta themi pse… sepse ai ka bërë operacion hundën. Kështu Geti, siç e njohin dhe i flasin shkurt miqtë dhe fansat, mund të jetë ndër të vetmit artistë shqiptarë meshkuj që nuk ka pyetur fare për paragjykimet apo fjalët që mund të thuhen, kur ka marrë vendimin të bëjë një ndërhyrje plastike në hundë. Këtë ndryshim, mund ta kuptoni nëse bëjmë një krahasim të thjeshtë të një fotoje të këngëtarit para se të bënte ndërhyrjen plastike, dhe të një fotoje të re të fundit. Dikur ai mbante syze të mëdha dhe flokë të gjata, ndërsa tani gjithçka duket perfekte, kështu pa pasur nevojë të bëjë truke të tilla për t’u dukur në rregull ai duket më në formë se kurrë. Vetëm disa javë më parë Geti ishte në Tiranë, në një party të madhe në pub Venkëngetaren Soni Malaj. Lideri i grupit “Tingulli 3nt” shquhet në fakt për natyrën moskokëçarëse dhe tipin ekspresiv. Si një reper i vërtetë, performancat dhe këngët e tij janë të gjitha të veçanta, ashtu siç ishte dhe bashkëpunimi i fundit me Sonin, ku ai u shfaq në klip duke u puthur me figuranten e klipit. Në lidhje me jetën private, edhe pse nuk kanë munguar thashethemet, ai nuk ka pranuar kurrë t’u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve. Gjithsesi, së fundi flitet për një rikthim të tij me Hana Shehun, prezantuesen simpatike të një emisioni rinor në ekranet e Prishtinës. Panorama Plus
    milan4ever
    milan4ever
    Administrator
    Administrator


    Getoar Selimi bën operacion hundën Empty Re: Getoar Selimi bën operacion hundën

    Post by milan4ever Tue Mar 24, 2009 1:38 pm

    nice post

      Current date/time is Wed May 08, 2024 6:45 am