Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Atyre që u flijuan për këtë vend! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

Bisedime dhe tema te ndryshme

   
ForumTopicsPosts
No new posts

82161Tue Apr 14, 2009 1:40 pm
herolindi Cila Keng mendoni se mund te jet HIT I VERES
No new posts

Sondazhe

Të gjitha sondazhet këtu!

521Tue Apr 14, 2009 1:40 pm
herolindi Cila Keng mendoni se mund te jet HIT I VERES
No new posts

Big Brother Albania 2

Gjithqka rreth Big Brother

68Fri Mar 27, 2009 8:14 pm
milan4ever Aplikimet per Big Brother Albania 2
No new posts

Prezanto Veten

Në këtë forum mund të prezantoni veten tuaj që të njiheni më mirë me të tjerët.

516Thu Apr 09, 2009 12:20 pm
DeFFo NeW UseR HerE
No new posts

Pyetje & Bisedime

Në këtë forum mund të bëni pyetje dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme.

415Tue Apr 14, 2009 11:56 am
DeFFo Cilen këngë po e ndegjoni për momentin!?
No new posts

Argëtim & zbavitje

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ju mendoni se është argëtuese apo zbavitse.

2763Tue Apr 14, 2009 11:54 am
DeFFo Fotot e fëmijeve te futbollisteve!!
No new posts

Dashuria

Në këtë forum mund të postoni dhe bisedoni rreth dashuris.

11Sun Mar 22, 2009 4:25 pm
Admin Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???
No new posts

Rinia Shqipetare

Në këtë forum mund të bisedoni rreth qdo gjëje që ka të bëj me rininë shqiptare.

11Fri Mar 27, 2009 2:41 am
milan4ever Rinia e sotme, Brezi që po shkon dëm !
No new posts

Feja Islame

Te gjitha temat per fe ketu.

3235Sat Mar 28, 2009 7:20 pm
milan4ever Emri Muhammed s.a.v.s. në një vend në Kosovë

Te rejat e fundit

   
ForumTopicsPosts
No new posts

89109Tue Apr 14, 2009 12:17 pm
DeFFo Martohet Roger Federer
No new posts

Info VIP

Te gjitha te rejat per VIP ketu.

5964Tue Apr 14, 2009 12:17 pm
DeFFo Martohet Roger Federer
No new posts

Lajmët e Portalit

Gjitha lajmet qe do te postohen ketu do te jenë ne Portail News!

Moderator: Administrator

2539Tue Apr 14, 2009 11:56 am
DeFFo Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!
No new posts

Përshtypje, komente, sygjerime

Këtu mund të kërkoni ndihmë rreth përdorimit të forumit ,mund të jepni sygjerime,të ankoheni dhe të bëni kërkesa rreth forumit.

11Sun Mar 22, 2009 4:24 pm
Admin Qfar mendoni per forumin mund ta postoni ketu....
No new posts

Info & Lajmërime

Infot më të reja rreth forumit dhe lajmërimet nga stafi.

34Tue Apr 14, 2009 2:46 am
milan4ever Kerkesat per moderator mund ti beni ketu!
No new posts

Rregullorja e Forumit

Rregullat të cilat duhet t'i rrespektojnë anëtarët e forumit.

Moderator: Administrator

11Sat Mar 21, 2009 9:39 pm
Admin Rregullorja e Forumit!

Qendra Shkarkimit

   
ForumTopicsPosts
No new posts

179256Wed Nov 10, 2010 3:58 pm
elton Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!
No new posts

Tv/Film/Video

Diskutime rreth filmit, aktorëve, zhanreve. Kinematografia shqiptare dhe e huaj.

4352Tue Apr 14, 2009 12:08 pm
milan4ever Tingulli 3`nt - Ana djatht Ana Majt
No new posts

Hacking

Te gjitha tutorialet dhe programet per Hacking ketu!

1027Wed Nov 10, 2010 11:24 am
elton 1 Link Qe Ta Nal PC'n
No new posts

PC

Diskutime rreth kompjuterit. Probleme, diskutime rreth hardware, software. Te rejat nga bota e PC.

1221Wed Nov 10, 2010 3:58 pm
elton Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!
No new posts

Lojra/Programe

Lojra dhe Programe për downloadim. Diskutime për lojra dhe programe të ndryshme.

106142Wed Apr 15, 2009 8:31 pm
samiriii Fjalor që e përkthen tërë fjalinë
No new posts

Internet

Gjithçka rreth internetit. Faqe të ndryshme shqiptare dhe të huaja.

712Wed Mar 25, 2009 10:44 pm
Admin Ndihm ne forum
No new posts

Foto / Dizajne / Art

Ketu mund te postoni dizajnet e juaja, fotot etj

12Mon Mar 30, 2009 6:20 pm
Diar Nje dizajn nga unë!

Bota e Sportit

   
ForumTopicsPosts
No new posts

112142Tue Apr 14, 2009 12:22 pm
milan4ever Rednap: Pavluçenko mësoje anglishten!
No new posts

Futbolli

Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me futbollin , ekipet shqiptare , europiane dhe botërore , ligat shqiptare , europiane dhe botërore , etj etj .

86110Tue Apr 14, 2009 12:22 pm
milan4ever Rednap: Pavluçenko mësoje anglishten!
No new posts

Motor Sport

Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me rallye , formula 1 , moto gp dhe ëdo gjë tjetër që ka të bëj me motor sport.

00
No new posts

Sporte luftarake

Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me sportet luftarake si boks-i , karate-ja , judo-ja , mundja , etj etj

00
No new posts

Sporte të ndryshme

Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me basketboll, NBA, volejboll , hendboll , not, atletikë , shah , tenis , etj etj ...

11Thu Mar 26, 2009 6:17 pm
milan4ever Basketbollistët vendorë më të mirë se të huajt
No new posts

Sport Video

Sport Video duke përfshirë edhe pjesë me interesante nga ndeshjet e futbollit apo sporteve tjera!

2021Tue Apr 14, 2009 2:37 am
milan4ever Barcelona Bayern 4-0 Highlights Champions 08/04/2009 HQ
No new posts

Bastore Sportive

Parashikimet per ndeshjet e futbollit apo sporteve tjera!

510Tue Apr 14, 2009 12:11 am
milan4ever Uefa Cup GjysëmFinalet ndeshjet e kthimit!!

Gjuha shqipe dhe gjuhët ndërkombëtare

   
ForumTopicsPosts
No new posts

12Fri Mar 27, 2009 1:00 am
milan4ever Peremrat Vetor ne Anlglisht
No new posts

Gjuha dhe letërsia shqipe

Këtu mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me gjuhën shqipe , si p.s : tekste , gramatik , etj etj .

00
No new posts

Gjuha Angleze dhe gjuhë të tjera

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me gjuhën angleze dhe gjuhët e tjera si frangjishtja , gjermanishtja , italishtja , etj

12Fri Mar 27, 2009 1:00 am
milan4ever Peremrat Vetor ne Anlglisht

Shkencat Natyrore dhe Matematika

   
ForumTopicsPosts
No new posts

2535Tue Apr 14, 2009 12:20 pm
DeFFo Ruani buzëqeshjen me ushqime të shëndetshmes
No new posts

Biologjia

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me biologji.

11Tue Mar 24, 2009 11:41 pm
Admin Mesim biologjia
No new posts

Astronomia

Në këte forum mund të postoni dhe të gjeni ëdo gjë që ka të bëj me astronomi, astrofizikë dhe ëdo gjë tjetër që ndërlidhet me dukuritë që ndodhin jashtë tokës dhe atmosferës.

11Tue Mar 24, 2009 11:39 pm
Admin Arabet dhe Astronomia
No new posts

Matematikë

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me Matematikë.

11Tue Mar 24, 2009 11:38 pm
Admin Matematika
No new posts

Shkencat e tjera

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me shkencat dhe natyrat qe nuk jan cekur në forumet e lart përmendura , si p.s : Aeronatutika , Arkeologjia , Arkitektura , Astronautika , Astronomia , Filozofia , Kibernetika , Meteorologjia , Pseudoshkenca , Psikologjia dhe Statistika

11Tue Mar 24, 2009 11:35 pm
Admin Bota nen kontrollin e nje qeverie sekrete
No new posts

Mjekësia

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me sëmundjet e ndryshme,anatominë,alergjitë dhe të gjitha nën-degët e mjekësisë.

2131Tue Apr 14, 2009 12:20 pm
DeFFo Ruani buzëqeshjen me ushqime të shëndetshmes

Shkencat e Zbatuara

   
ForumTopicsPosts
No new posts

55Fri Mar 27, 2009 2:09 pm
milan4ever Lajmet pozitive ekonomike e rritën çmimin e naftës
No new posts

Ekonomia dhe Biznesi

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me ekonominë,financat dhe biznesin shqiptar dhe botëror .

22Fri Mar 27, 2009 2:09 pm
milan4ever Lajmet pozitive ekonomike e rritën çmimin e naftës
No new posts

Agrokultura

Në këtë forum mund të postoni dhe gjeni ëdo gjë që ka të bëj me agrikulturën , me bujqësinë , blegtorinë , etj. Të jepni mendime dhe këshilla për potencialet e zhvillimit të agrikulturës në trojet shqiptare.

11Tue Mar 24, 2009 11:31 pm
Admin Agrokultura
No new posts

Drejtësia/Juridiku

Në këtë forum mund të postoni dhe gjeni ëdo gjë që ka të bëj me drejtësinë , juridikun , ligjet e shtetit , etj.

11Tue Mar 24, 2009 11:29 pm
Admin Deklarata e Pavaresise se Kosoves
No new posts

Infrastuktura Rrugore dhe Transporti Publik

Në këtë forum mund të postoni dhe gjeni tema të ndryshme rreth infrastukturës rrugore dhe transportit publik dhe atij privat në trojet shqiptare , të jepni idet/mendimet tuaja rreth rrugëve të reja që po ndërtohen , etj.

11Tue Mar 24, 2009 11:28 pm
Admin Autostrada Durres - Kukes,Morin

Shkencat Sociale dhe Filozofia

   
ForumTopicsPosts
No new posts

1214Tue Apr 14, 2009 12:04 pm
DeFFo Familja si nje sistem mbeshtetes per femijen
No new posts

Arkeologjia dhe antropologjia

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me arkeologjinë dhe antropologjinë shqiptare dhe botërore.

22Tue Mar 24, 2009 11:27 pm
Admin Arkeologia
No new posts

Shkencat Politike

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me shkencat politike dhe politik

11Tue Mar 24, 2009 11:25 pm
Admin Demokracia
No new posts

Filozofia

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me filozofin

22Tue Mar 24, 2009 11:23 pm
Admin Obskurantizmi i Mesjetes....
No new posts

Psikologjia

Te gjitha diskutimet per psikologji dhe filozofi ketu.

57Tue Apr 14, 2009 12:04 pm
DeFFo Familja si nje sistem mbeshtetes per femijen
No new posts

Gjeografia

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me hartografi,gjeologji,ekologji dhe gjithëka që ka të bëj me gjeografi

22Tue Mar 24, 2009 11:20 pm
Admin Pozita gjeografike e Shqiperise

Statistics

   
Who is online?
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests
Registered Users: None
Legend : [ Anëtar ][ Supermoderator ][ Moderator ][ Administrator ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Statistics
Statistics

Our users have posted a total of 728 messages

We have 36 registered users

The newest registered user is fsokkol

Most users ever online was 27 on Wed Jul 03, 2019 10:00 pm  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • Forum is locked Forum is locked
Current date/time is Thu Sep 19, 2019 12:49 am