Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Join the forum, it's quick and easy

Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

File Renamer Turbo 2.55 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

File Renamer Turbo 2.55 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

File Renamer Turbo 2.55 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

    File Renamer Turbo 2.55

    Master
    Master
    SuperModerator
    SuperModerator


    File Renamer Turbo 2.55 Empty File Renamer Turbo 2.55

    Post by Master Fri Mar 27, 2009 8:50 am

    File Renamer Turbo 2.55

    File Renamer Turbo 2.55 281cwus


    Shpejt riemërtoj & folders shumëfishtë fotografi dhe tag muzikë bibliotekën tuaj!
    Regjistrimin e të gjitha tuaj muzikë, imazhe, video dhe fotografi të tjera do të bëhet një punë e përditshme sa më shpejt nëse nuk menaxhuar me kujdes emrat e file.
    Tani ju mund të kursejnë kohë dhe të marrin fotografi emrat më të mirë në një çështje sekonda. Me File Renamer luksoze, ju mund të ndërroni titullin e lehtë të shumta fotografi në grumbull të vetme! Automatikisht vendosur MP3, ZQM, WMA, M4A, APE, FLAC, MPC tags, organizojnë fotografitë tuaja në bazë të llojit ose madhësinë e tyre, fix nevrikosshëm çështje si të dyfishtë apo hapësira të gabuar në zorrë fotografi emra, dhe shumë, shumë më tepër

    Features Highlight:
    • Rename multiple files shpejt! Rename fotografi të shumta në një grumbull.
    Tag • MP3, WMA, ZQM, APE, FLAC, M4A, MPC fotografi. Set e ID3 dhe fushat e tjera tag muzikë fotografi.
    • Merrni informacion muzikë album online. Kërko automatikisht MusicBrainz.org informacion për albumin.
    • Integrimi File Renamer në sistemin tuaj. Ju mund të hyni File Renamer luksoze nëpërmjet linjës së komandës.
    • Shto te Windows right-click menu. Ju mund të shtoni file riemërimin e funksionalitetit të Windows context menu.
    • Më shumë se 20 riemërtoj filtrat. Përfshirë Kërko & Replace, ndreqë, atributet File dhe më shumë.
    • Vendos në dosjen e posaçme të dhënave emrat. Ekstrakt ID3 fushave, madhësia imazhit nga fotografi etj si dhe të përdorin emrin e file.
    • Leviz dosjet dhe dosjet. Ju mund të ri-plotësisht tuaj fotografi dhe të organizojë folders. Leviz fotografi të reja apo ekzistuese folders.

    Additional Features:
    • Plotesimi i undo ribëj dhe histori.
    • Ekstrakt nga informacionet EXIF JPEG images.
    • programi i lehtë për t'u përdorur.
    • Ruaje filter profilet për më vonë.
    • Ruaj file listave për më vonë.
    • Automatically gjenerojnė komandën përputhje grumbull fotografi.
    • Rename dy fotografi dhe folders.
    • Ndrysho file atributet dhe data.
    • Zgjidhni mes shtatë bukur GUI-lëkurat.
    • lehtë ndryshimin file extension.



    Shkarkimi
    > swap


    Code:
    http://uploading.com/files/ZYKRKQSX/File Renamer Turbo 2.55.rar.html

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:47 am