Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Tisdale sërish e vetmuar

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Tisdale sërish e vetmuar

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:16 am


  Ylli i filmit “Hight School Musical”, Ashley Tisdale, raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj, vallëzuesi Jared Murillo.

  Aktorja/këngëtarja 23-vjeçare filloi lidhjen me Murillo, vallëzues në turneun “High School Musical” dhe pjesëtar i grupit të djelmoshave V Factory, në muajin mars të vitit të kaluar.

  Por dyshja raportohet se kanë vendosur t’i japin fund romancës së tyre pas një viti lidhje, bën të ditur US Weekly.

  “Ata nuk kanë dalë së bashku një kohë të gjatë. Ata tashmë janë ndarë, por kanë mbetur miq”, ka thënë burimi për revistën amerikane.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:22 am