Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Take That sërish afër ndarjes

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Take That sërish afër ndarjes

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:06 am


  Mark Owen dëshiron ta rinisë karrierën e tij solo, pasi ka përjetuar valën e dytë të suksesit me grupin e ribashkuar "Take That".

  Anëtarët e grupit Owen, Jason Orange, Gary Barlow dhe Howard Donald u ribashkuan në vitin 2006 (në mungesë të Robbie Williams), pasi kishin kaluar dhjetë vite që nga ndarja e tyre, dhe kështu arritën një sukses të madh falë popullaritetit të mëparshëm të tyre.

  Ndërsa tani, Owen është duke planifikuar që ta vazhdojë vetë suksesin duke lansuar në treg këngët e tija solo.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:25 pm