Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin Empty Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 10:18 pm

  Trezeguet: Është nder të luash për Juventusin F.0413160523937_m
  Sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, thotë se është nder që e bart fanellën e Juventusit tash kur i afrohet vitit të dhjetë në Torino.

  “Është një nder i madh për mua të luaj për Juventusin”.

  “Jam veçanërisht i nderuar që i takoj historisë së një klubi ku kanë luajtur legjendat e tilla franceze, si Platini dhe Zidane”.

  “Kjo skuadër për mua është si një familje, dhe është njëra nga skuadrat e rralla në Evropë ku luajnë lojtarë të cilët kanë qenë prej kohësh këtu”, ka thënë Trezegol për “Le Figaro”.

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:54 am