Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Veron: Messi është më i miri në botë 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Veron: Messi është më i miri në botë Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Veron: Messi është më i miri në botë Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Veron: Messi është më i miri në botë

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Veron: Messi është më i miri në botë Empty Veron: Messi është më i miri në botë

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:23 pm

  Veron: Messi është më i miri në botë F.0325091645939_m
  Edhe një tjetër lojtar iu është bashkëngjitur zërave të cilat pohojnë që Lionel Messi është lojtari më i mirë në botë, dhe ky është bashkëkombësi i tij Juan Sebastian Veron.

  “Tani për tani, Messi është lojtari më i mirë në botë dhe kur ekziston një lojtar që i ka këto karakteristika, është e zakonshme që të gjithë mundohen të luajnë si ai”.

  “Dy vitet e fundit ai është pjekur mjaft si lojtar, sepse ka fituar shumë përvojë”, ka deklaruar Veron për “TyC Sports”.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm