Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version) 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version) Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version) Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version)

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version) Empty LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version)

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:59 am

  LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version)

  LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version) 537097limewire-pro
  LimeWire - më e shpejtë P2P File Sharing Program mbi Planetin, kandidon në Gnutella Network. Ai është i hapur standard software running në një protokoll të hapur, të lirë për publikun për të përdorur. LimeWire ju lejon që të ndajnë ndonjë fotografi të tilla as.mp3s,. Opinion, jpgs, tiffs, etj, ju lejon të kërkoni për disa fotografi në të njëjtën kohë, në dispozicion në disa gjuhë të ndryshme, dhe është më i famshëm për lehtësimin e vet-e - përdorimin dhe ndër-platformë compatibility. Limewire është shkruar në Java, dhe do të kandidojë për Windows, Macintosh, Linux, Solaris, dhe platformave të tjera informatikë.

  1. JO BUNDLED softwarit të çfarëdo lloji! No Spyware. No adware. Guaranteed.
  2. Firewall të Transferet firewall. Që prej rreth 60% e përdoruesve janë aktualisht firewalled, kjo veti në masë të madhe e shton sasinë e përmbajtjes në rrjet.
  3. Lidhjet më të shpejtë të rrjetit. Using new "UDP Host depo", LimeWire fillon dhe lidhet më të shpejtë deri atëherë kurrë më parë!
  4. Universal Plug 'N Play. UPnP i lejon LimeWire për të gjetur më shumë rezultatet e kërkimit dhe të kenë më të shpejtë downloads.
  5. iTunes Integrimit. Përdoruesit e Windows-it tani mund të përfitojnë nga LimeWire's iTunes integrimit.
  6. Creative Commons Integrim. LimeWire tani njeh OGGs dhe MP3s licencuar sipas një Creative Commons License.
  7. "What's New?" tipari. Përdoruesit mund të shfletoni rrjetit për më të fundit të content additions.
  8. Kërko stërvitje poshtë rezultatet. Kërkimet në LimeWire tani menjëherë shfaqje e artistëve, albume dhe informacione të tjera që përshkruan plotësisht fotografi.
  9. Proxy support. Përdorues tani mund të përdorë web proxies e tyre në rrugë për të mbrojtur identitetin e tyre.
  10. Support Ndërkombëtare për kërkime dhe Ndërkombëtare grupe. Përdorues tani mund kërko në çdo gjuhë, LimeWire dhe siguron që një përdorues do të jenë të lidhur me përdorues të tjerë me gjuhën e tyre të ndihmës ndërkombëtare përdoruesit për të marrë rezultatet e kërkimit në gjuhën e tyre amtare dhe për të gjetur përmbajtje nga burime që janë pranë shtëpisë.

  LimeWire ende ka këto karakteristika të madh:
  - Lehtësojë përdorimin e - just install, e drejtuar, dhe kërko
  - Aftësia për të kërkuar nga artist, title, gjini, apo të tjera metainformation
  - Elegant multiple search tabbed interface
  - "Tufë" shkarkimet nga shumëfishta pret të ju ndihmojë që të merrni fotografi më të shpejtë
  - ITunes integrimit për përdoruesit e Windows dhe Mac
  - Unique "ultrapeer" teknologjisë redukton Bandwidth kërkesat për shumicën e përdoruesve
  - Integruar chat
  - Direkt lidheni me një kompjuter
  - Browse host feature - punon edhe nëpërmjet firewalls
  - Added Bitzi meta-data lookup
  - International versions: Now dispozicion në shumë gjuhë të re
  - Lidhjeve të rrjetit duke përdorur GWebCache, një sistem të shpërndara lidhje
  - Automatik rrjetit lokal për kërkime rrufeja-fast downloads
  - Mbështetja për magnet lidhjet që t'ju lejojë të klikoni në web faqen e lidhjet që aksesi Gnutella


  Code:
  http://rapidshare.com/files/212567051/LimeWire_5.1.2_Pro-with_turbospeed_Setup.rar
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version) Empty Re: LimeWire PRO 5.1.2 With TURBO SPEED (Full Registered Version)

  Post by milan4ever on Sun Mar 29, 2009 1:45 pm

  nice post

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:48 am