Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

File Renamer Turbo 2.55 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

File Renamer Turbo 2.55 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

File Renamer Turbo 2.55 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  File Renamer Turbo 2.55

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  File Renamer Turbo 2.55 Empty File Renamer Turbo 2.55

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:50 am

  File Renamer Turbo 2.55

  File Renamer Turbo 2.55 281cwus


  Shpejt riemërtoj & folders shumëfishtë fotografi dhe tag muzikë bibliotekën tuaj!
  Regjistrimin e të gjitha tuaj muzikë, imazhe, video dhe fotografi të tjera do të bëhet një punë e përditshme sa më shpejt nëse nuk menaxhuar me kujdes emrat e file.
  Tani ju mund të kursejnë kohë dhe të marrin fotografi emrat më të mirë në një çështje sekonda. Me File Renamer luksoze, ju mund të ndërroni titullin e lehtë të shumta fotografi në grumbull të vetme! Automatikisht vendosur MP3, ZQM, WMA, M4A, APE, FLAC, MPC tags, organizojnë fotografitë tuaja në bazë të llojit ose madhësinë e tyre, fix nevrikosshëm çështje si të dyfishtë apo hapësira të gabuar në zorrë fotografi emra, dhe shumë, shumë më tepër

  Features Highlight:
  • Rename multiple files shpejt! Rename fotografi të shumta në një grumbull.
  Tag • MP3, WMA, ZQM, APE, FLAC, M4A, MPC fotografi. Set e ID3 dhe fushat e tjera tag muzikë fotografi.
  • Merrni informacion muzikë album online. Kërko automatikisht MusicBrainz.org informacion për albumin.
  • Integrimi File Renamer në sistemin tuaj. Ju mund të hyni File Renamer luksoze nëpërmjet linjës së komandës.
  • Shto te Windows right-click menu. Ju mund të shtoni file riemërimin e funksionalitetit të Windows context menu.
  • Më shumë se 20 riemërtoj filtrat. Përfshirë Kërko & Replace, ndreqë, atributet File dhe më shumë.
  • Vendos në dosjen e posaçme të dhënave emrat. Ekstrakt ID3 fushave, madhësia imazhit nga fotografi etj si dhe të përdorin emrin e file.
  • Leviz dosjet dhe dosjet. Ju mund të ri-plotësisht tuaj fotografi dhe të organizojë folders. Leviz fotografi të reja apo ekzistuese folders.

  Additional Features:
  • Plotesimi i undo ribëj dhe histori.
  • Ekstrakt nga informacionet EXIF JPEG images.
  • programi i lehtë për t'u përdorur.
  • Ruaje filter profilet për më vonë.
  • Ruaj file listave për më vonë.
  • Automatically gjenerojnė komandën përputhje grumbull fotografi.
  • Rename dy fotografi dhe folders.
  • Ndrysho file atributet dhe data.
  • Zgjidhni mes shtatë bukur GUI-lëkurat.
  • lehtë ndryshimin file extension.  Shkarkimi
  > swap


  Code:
  http://uploading.com/files/ZYKRKQSX/File Renamer Turbo 2.55.rar.html

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:47 am