Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5.1.22 Build 0313

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5.1.22 Build 0313

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:52 am

  ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5.1.22 Build 0313
  mTOO MPEG Encoder është i fuqishëm MPEG converter software cila lehtë mund të konvertohet në MPEG AVI, MPEG të konvertohet iPod, convert WMV MPEG të. etj MPEG Encoder konvertimin mbështet jo vetëm në mesin e të gjitha kryesore video fotografi si AVI, MPEG, DivX, WMV, mp4, MOV, FLV, 3gp, PSP MPEG-4, iPod MPEG-4, etj, por gjithashtu siguron lehtë dhe mënyra të shpejta për nxjerrjen nga audio video fotografi, e në mesin e të gjitha convert audio formats like MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, etj

  • ImTOO MPEG Encoder video konvertimin e bën një erë nga automating gjitha detyrat si e shpejtë dhe e lehtë si fuqishme MPEG AVI converter, të WMV MPEG converter të ju japin video cilësisë më të lartë.
  • Nuk ka video converters të tjera mund të konvertohet në mënyrë të plotë video dhe audio përfshirë formatet AVI, MPEG, DivX, WMV, mp4, MOV, RM, H.264/AVC, 3gp, CD, MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, ZQM, etj
  • Ajo mund të përdoret si 3gp, FLV, PSP, Zune, iPod, iPhone, Apple TV video converter popullore për të kthyer të gjitha formatet video në telefonin celular, YouTube video, Sony PSP, video iPod, Zune video, etj me lehtësi me cilësi të lartë.

  New Features:
  • sapo shtoi lëkurës për Krishtlindje.
  • sapo shtoi mbështetje për multi-core CPU bën konvertimin më shumë më të shpejtë.
  • Shto dhe përshtateni subtitle fotografi (Ass, SSA ose SRT format) për të marrë fotografi video me subtitle rregullueshme.
  • Directshow deshifrim merr mbështetur në versionin e ri.
  Oferta më e mirë • ju Konversioni audio dhe video të cilësisë.
  • Special video editing tools: kulture video të konvertohet brenda zonës video; përshtateni efekte artistike; shtoni ujëra e tekstit mbulesë dhe foto.
  • Clip audio dhe video të prodhimit të segmenteve të doni respektivisht ose përpuqni clipped segmenteve të njëkohshme për prodhim.
  • Shih efektin video-shtoi më tej në origjinal një në krahasim preview window në kohë reale.
  • Më shumë optimale nga profilet e klasifikuar multimedia pajisje për një fotografi për të kthyer në një kohë.
  • Merrni një fotografi për të marrë foto fotografi dhe convert foto fotografi për të bërë një video.
  • Customize të output file size nga llogaritëse me ndërtuar bitrate-në Bitrate Calculator.

  Funksionet kryesore:
  • AVI MPEG Converter - Convert AVI, MPEG Convert. ImTOO MPEG Encoder është plotë funksionale AVI MPEG converter software. Ajo mbështet konvertimin video fotografi të ndryshme, të tilla si AVI, MPEG, WMV, FLV, DivX, mp4, MOV, RM, H.264/AVC, 3gp, PSP MPEG-4, iPod MPEG-4, Zune MPEG-4, Apple TV video etj, dhe shumë cilësimet ju mund shkulje për të arritur më të mirë të cilësisë.
  • video 3gp converter - Convert video 3gp për të, për të 3gp AVI / MPEG, BlackBerry Cellphone video. Ju mund të përdorni ImTOO MPEG Encoder të konvertohet në AVI 3gp, convert MPEG 3gp dhe për të shikuar të 3gp fotografi në telefonin tuaj celular. Ju gjithashtu mund të konvertohet 3gp file to AVI ose të konvertohet 3gp MPEG file.
  • iPod video converter - Convert video në iPod mp4. ImTOO MPEG Encoder vepron si një iPod video converter pasi ajo mund të konvertohet popullor gjitha video formatet MPEG të tilla si iPod mp4 (MPEG4) video format, dhe convert audio files të iPod audio files tilla si MP3, AAC, M4A. etj
  • iPhone video converter - Convert movie të iPhone video funny for your iPhone. Krahasuar me çdo iPhone video converter, ImTOO MPEG converter vepra të mëdha në konvertimin e iPhone Video si më e mirë iPhone video converter mbështetjen iPhone mp4, iPhone Mp4 Ext, iPhone Mp4 widescreen, etj
  • FLV video converter - Convert FLV AVI të, për të MPEG FLV video. Me FLV video encoder brenda, ImTOO video converter ka një dhuratë të reja për të kthyer në FLV AVI, MPEG të convert FLV, WMV convert FLV për të dhe për të swf FLV video formatet si një FLV converter.
  • WMV converter - Convert WMV MPEG të. ImTOO MPEG Encoder është gjithashtu një WMV converter të konvertohet në AVI WMV, convert WMV MPEG ose të konvertohet në AVI WMV, convert MPEG WMV të.
  • PSP video converter - Convert video të PSP MPEG4 AVC. ImTOO MPEG Converter software mund të konvertohet më të popullarizuar të video formatet PSP video MPEG4 (H.264/AVC), PSPEXT (PSP AVC video në 480 X 272) me cilësi të shkëlqyera video. The video converter gjithashtu mbështet konvertimin WMA, ZQM, AAC, M4A, WAV, MP3 dhe të AC3.
  • Zune video converter - Zune Convert video / film MPEG-4, MP3. Për konvertimin e aftësive WMV, mp4, etj Zune video mbështetur, ImTOO MPEG Encoder është një video e dobishme Zune converter for your Zune video.
  • Apple TV video converter - Convert video të Apple TV H.264/AVC. Si një Apple TV video converter, ImTOO MPEG Encoder mund t'ju ndihmojë për të konvertuar video Apple TV me profile të përmirësuar të përshtatet më mirë për ju TV luajtur.
  • Audio Converter - Convert audio files shqyej dhe muzikë të CD MP3. ImTOO MPEG converter është gjithashtu një audio converter se mund të konvertohet në mes më të popullarizuara si audio formatet MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, ZQM, AC3, etj dhe convert CD MP3 të.

  Key Features:
  • Enhance your film artistik me ndryshimin e efekteve, futur tekst ose logo ujëra dhe kulture video në ekran Madhësia minuta. (Vetëm Ultimate)
  • Mbështetje në kohë reale midis krahasim parapamje origjinale dhe redaktuar video. (Vetëm Ultimate)
  Mbështetja e deshifrim dhe kodimin e lossless audio. (Vetëm Ultimate)
  • Merge fotografi në një tërësi për të parë një film apo të dëgjoni muzikë pa klikuar disa herë. (Ultimate dhe Platinum only)
  • Hiqni tuaj padëshiruar nga segmente qethje audio dhe video dhe prodhimin e tyre respektivisht ose përpuqni atyre të prodhimit të njëjtën kohë. (Ultimate dhe Platinum only)
  • Preview clipped video segmente. (Ultimate dhe Platinum only)
  • Multi-filetim grumbull dhe konvertimit të mbështetur, e kështu më shumë fotografi ju konvertohet më shpejt ImTOO MPEG Encoder punon se çdo tjetër MPEG converter.
  • New iPod Touch video formatet janë shtuar mundësitë për të prodhimit.
  • i lehtë për t'u përdorur si të gjitha pronat, cilësimet në të djathtë shfaqet paneli janë lehtësisht të trajtohen fotografi video convert, convert AVI, MPEG convert, convert WMV MPEG të.
  • Të gjitha encoders / codec-në janë ndërtuar për ju për të përfunduar Konversioni mbështetur drejtpërdrejt.
  • Auto-codec përzgjedh një tjetër të duhur për një herë ju ndodh ndonjë problem gjatë video konvertimin.
  • Preview mbështetet dhe ju mund të parapamje e input fotografi para konvertimit.
  • Çdo clip segment ose mund të konvertohet nga ImTOO MPEG Encoder.
  • Settings për më shumë se ç'duhet për të funksionojë shtoi video converter.
  • Ju mund të zgjidhni video size, bit rate, NTSC / PAL, frame rate, audio codec, sample rate etj
  • Deri të lehtë për të ndryshuar emrin dhe rrugën e prodhimit fotografi.


  Homepage -
  Code:
  http://www.imtoo.com/mpeg-encoder.html

  Size: 15.2 MB

  Download


  Code:
  http://www.easy-share.com/1904201267/ImTOO5.1.22.0313.rar

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:31 pm