Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full Empty Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 10:09 pm

  Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full

  Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full Box-3

  Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full User_size_206408


  Everest Ultimate Edition është një udhëheqës të industrisë dhe të sistemit diagnostikimet benchmarking zgjidhje për entuziastësh PC përdoruesit, duke u bazuar në çmimin fitues Everest Teknologjisë.

  Gjatë sistemit optimizations dhe tweaking ajo siguron thelbësore dhe overclock sistemit të informacionit, të avancuar hardware diagnostikimet monitorimin dhe kapacitetet për të kontrolluar efektet e aplikuar settings. CPU, memorie dhe FPU provat janë të vlefshme për të matur performancën e sistemit aktual dhe krahasojnë atë në shtetet e mëparshme ose sisteme të tjera.

  Për më tepër, i kompletuar software, sistemit operativ të sigurisë dhe informacionit bën Everest Ultimate Edition një sistemi gjithëpërfshirës diagnostikimet mjet që ofron një total prej 100 faqe të informacionit rreth PC tuaj.

  Compatible with:

  * Windows 95/98/Me
  * Windows NT4/2000
  * Windows XP
  * Windows XP x64 Edition
  * Windows PE
  * Windows Server 2003
  * Windows Vista
  * Windows Vista x64 Edition

  Shumë gjuhë: anglisht, spanjisht, frëngjisht, italisht, gjermanisht, portugués, etj


  Code:
  http://rapidshare.com/files/208598074/EVEREST_Ultimate_Edition_v5.00.1650_Final_www.slwarez.com.rar
  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full Empty Re: Everest Ultimate Edition 5.00.1650 Final Multilingual Full

  Post by Admin on Wed Mar 25, 2009 11:13 pm

  Bravo veq vazhdo....


  _________________
  IT Support

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:48 am