Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Ram Booster Expert 1.30 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Ram Booster Expert 1.30 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Ram Booster Expert 1.30 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ram Booster Expert 1.30

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Ram Booster Expert 1.30 Empty Ram Booster Expert 1.30

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:44 am

  Ram Booster Expert 1.30

  Ram Booster Expert 1.30 R93iac

  Si fazë e parë e raketës RAM ekspertëve punë?
  Shumë produkte software, duke përfshirë Windows, load një sasi të madhe e bibliotekave në kujtesën, por jo të gjitha prej tyre janë të nevojshme. Our memories optimizer produkt do të gjeni këto blloqe kujtesës dhe do ta shkarkoj me faqen fotografi. Kur disa prej këtyre të dhënave është e nevojshme të bëhet loaded mbrapa tek RAM memorie përsëri.  Ndonjëherë kur aplikacionet të ngushtë, jo të gjithë alokuar memorie është liruar. RAM përforcues gjen ekspertëve këto rrjedhjet e kujtesës dhe flushes tyre, duke rritur përmasat e lirë e kujtesës. Gjithashtu RAM përforcues ekspertëve bërë një kujtim i de-fragmentimit që reduktuar kohën e nevojshme për CPU për të gjetur informacionin.
  Menjëherë pas optimization procesi ju mund të merrni kompjuterin tuaj drejtimin e një pak i ngadalshëm, por kjo vetëm për disa sekonda.

  Pse është RAM përforcues ekspertëve më të mirë të prodhimit të këtij lloji?
  E drejta që nga fillimi, do të jeni shumë i kënaqur me miqësore software interface e tona.
  Një tjetër karakteristikë e rëndësishme e RAM përforcues Ekspert software është të planifikojë funksion që ju ndihmon të kandidojë automatikisht memorje optimization proceseve.
  Gjithashtu ju mund të menaxhoni kandidon për fillimin e proceseve dhe të hyra të përdorni dhe për fillimin e procesit të Manager Manager.


  Shkarkimi


  Code:
  http://uploading.com/files/YVDL67XF/RAM_Booster_Expert_1.30.rar.html

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:47 am