Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Premium Booster v2.95.0.4500 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Premium Booster v2.95.0.4500 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Premium Booster v2.95.0.4500 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Premium Booster v2.95.0.4500

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Premium Booster v2.95.0.4500 Empty Premium Booster v2.95.0.4500

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:48 am

  Premium Booster v2.95.0.4500

  Premium Booster v2.95.0.4500 2reta1f


  Premium përforcues do të kujdeset për çdo erasing tuaj Windows mbetur dyshime nëse sistemin tuaj në kryen e saj më të mira! Ajo do të zgjedh dhe kompakt tuaj
  regjistrit, pastrimin nga ai plehra. Programi ju siguron edhe me mjete të filter dashakeqe nga të dhënat e cila do të bëjë Windows tuaj më të qëndrueshme se kurrë më parë.

  Pse të zgjidhni Premium përforcues përdoruesit:

  Ju mund të gjeni të tjera të ngjashme mbi aplikacionet e rrjetës që merren me ecurinë dhe optimization sistemit tweaking, por ju nuk mund ta gjeni një tjetër program si
  Premium përforcues. Thjesht hidhini një sy në karakteristikat unike të cilat do të jenë në dispozicion në qoftë se ju zgjidhni Premium përforcues

  I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur.
  Programi ka një nice and intuitive interface. Edhe një Newbie lehtë mund të operojnë pa përforcues Premium një frikë për të marrë disa unrecoverable hap si program ofron mënyra të ndryshme ju mund të backup / rivendosjen e të dhënave tuaja.

  Skanograf Engine fuqishëm.
  Premium përforcues algorithm komplekse e lejon për të zbuluar lloje të ndryshme të problemeve të cilat mund të jenë të vendosura në Windows regjistrit. Në rastet kur është e nevojshme të programit do të shohin dhe për zgjidhje të sigurt se do ta gjeni, nëse ka ndonjë jemi.

  Mbrojtja kundër Malware ActiveX.
  Premium përforcues PC tuaj mund të mbrojë kundër një sërë programesh të cilat i përdorin malware regjistrit çelësat për të regjistruar dhe nisjen e tyre module. Kjo vlen për të Spyware adware dhe komponentëve të cilat janë të vërtetë një abuzim të të përdoruesit. Premium përforcues bllokon akses për aplikime të tilla në mënyrë që ata nuk mund të Automate nëpërmjet regjistrit për fillimin e tyre.

  Advanced fillimin Manager.
  Windows ngarkesave shumë në fillimin e aplikimeve, por kjo nuk do të thotë në fakt të gjithë ata që janë të kërkuara nga modulet sistemin tuaj për të funksionuar si duhet. Ndonjëherë
  për fillimin e padobishme lista përmban disa programe si programet ose shoferët të cilat nuk janë më të përdorura. Duke Spyware / adware në autorun entries gjithashtu shkakton parehati.

  Premium përkrahës të mëdha ka një bazë të dhënash të programeve të cilat mund të gjenden në listën tuaj për fillimin. Ajo do t'ju lejojë të identifikuar e për fillimin e shumë artikujve dhe shih
  nëse keni nevojë që të vërtetë apo një tjetër program për të filluar me Windows tuaj. Ajo mund të ruajë disa private, si dhe se do të lirë disa kujtesën e cila nuk do të jenë të caktuara nga modulet më të dyshimta.

  Windows Tweaks.
  Premium përforcues përmban një sërë Windows tweaks në paketën e saj. Kjo mund të vërtetë jam optimist tweaks punën e juaj tuaj Windows OS qysh do të jetë tuned për të bërë atë që duhet të vërtetë nga ajo, por tani ajo që një përdorues mund të kenë nevojë default. Kjo mund të përshpejtuar dhe të zgjerojë sistemin tuaj sasinë e kujtesës së lirë.

  Rehat Sistemit Backup.
  Premium përforcues mund të mbështetur sistemin tuaj settings në mënyrë që ju mund t'i ktheje ata në rast të dështimit disa sistemit. Ky është një tipar shumë i dobishëm. Le të thonë
  kaloni për ta instaluar dhe të disa programeve të dyshimta ose të bëjë diçka të cilat mund të rezultojnë në ndryshime serioze për të aplikuar sistemin tuaj. Në situata të tilla është e sigurt për të krijuar një pikë restaurimi me sistemin backup si në këtë mënyrë ju mund gjithmonë roll back to your old settings.

  Harta Defragmentation.
  Harta Defragmentation ju lejon të shikoni dhe krahasimin e regjistrit struktura para dhe pas saj defragmentation. Ai ju tregon një vizuale raport ku ju mund të gjeni të compression ratio dhe informacione të tjera.


  Shkarkimi


  Code:
  http://uploading.com/files/DKYDYCK7/Premium.Booster.v2.95.0.4500_funbox(2).rar.html

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:46 am