Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Skols beson te fitorja ndaj Portos 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Skols beson te fitorja ndaj Portos Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Skols beson te fitorja ndaj Portos Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Skols beson te fitorja ndaj Portos

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Skols beson te fitorja ndaj Portos Empty Skols beson te fitorja ndaj Portos

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:20 pm

  Skols beson te fitorja ndaj Portos Skols
  Mesfushori i Mançester Junajtedit, Pol Skols ka thënë se nuk dyshon në aftësinë dhe mundësitë e skuadrës së tij për të shënuar fitore në ndeshjen e kthimit në Porto, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. "Djajtë e kuq" nuk arritën të krijojnë epërsi në ndeshjen e parë para tifozëve të vet, duke e mbyllur takimin me rezultat 2:2.
  Djelmoshat e Fergusonit janë të vetëdijshëm se në stadiumin e Portos nuk ka fituar asnjë skuadër angleze, por Skols megjithatë mendon se skuadra e tij mund t'ia dalë mbanë. "Ajo që na duhet në Porto është fitorja. Me futbollistët që kemi, jam i sigurt se mund t'ia arrijmë këtij qëllimi", ka thënë Skols. Mançester Junajtedi gjatë fundjavës në Ligën Premiere shënoi fitore ndaj Sanderlendit, me rezultat 2:1, kurse njëri nga golashënuesit ishte Skols, derisa golin e dytë e realizoi i riu italian, Federiko Makeda. "Ai shënoi gol pas kontaktit të parë ose të dytë me topin dhe duket si një golgeter i shkëlqyeshëm. Është i ri, por jam i sigurt se ai do të qëndroj me këmbë në tokë", ka pohuar Skols për golin e dytë të italianit Makeda në fanellën e "djajve të kuq". Ndeshja e kthimit, Porto - Mançester Junajted do të zhvillohet të mërkurën
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Skols beson te fitorja ndaj Portos Empty Re: Skols beson te fitorja ndaj Portos

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:21 pm

  ishalla fitojn masi po e dojn qaq shum fitoren

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:56 am