Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë Empty Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 10:17 pm

  Bayerni kërkon ta ruajë një pjesë të krenarisë F.0413171556859_m
  Bayern Munichu do të përpiqet ta shpëtojë një pjesë të krenarisë kur nesër në Alliaz Arena do ta presë Barcelonën në ndeshjen e kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

  Bavarezët në ndeshjen e parë në Camp Nou pësuan një debakël të vërtetë, pasi pas vetëm 45 minutash humbën me rezultat bindës 4-0.

  “E dimë se nuk do ta fitojmë Barcelonën me katër gola epërsi, jemi të vetëdijshëm për këtë. Por do të luajmë me krenari dhe karakter dhe do t’u japin fansave një ndeshje të shkëlqyeshme të Ligës së Kampionëve”, ka thënë trajneri i ekipit gjerman, Jurgen Klinsmann.

  “Jemi jashtë loje për këtë garë, por dëshirojmë t’u ofrojmë fansave një lojë të bukur dhe nëse është e mundur edhe një fitore. Barcelona është ekipi më i mirë në planetë dhe nëse dëshirojmë sërish të luajmë me një ekip të tillë duhet ta fitojmë titullin. Të gjithë duam të jemi sërish kampionë”, ka thënë trajneri gjerman duke bërë të ditur se caku kryesor tash do të jetë Bundesliga.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:35 pm