Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol Empty Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 5:13 pm

  Benitez kërkon mbrojtësin e Valencias, Albiol F.0326152222224_m
  Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, është duke përgatitur ofertë të vlefshme 10 milionë funte për të marrë shërbimet e mbrojtësit të Valencias, Raul Albiol.

  Daily Mail shkruan se ish-menaxheri i Valencias do të ketë rreth 30 milionë funte në disponim për të nënshkruar gjatë afatit kalimtar të verës dhe në listë përveç Albiol, 23-vjeçar, përfshihen edhe mesfushori i Aston Villas, Gareth Barry, dhe anësori i Tottenhamit, Aaron Lennon.

  Albiol vlerësohet se kushton afro 18 milionë funte, por Benitez beson se ai do të mund ta marrë lojtarin për gjysmën e shumës që kërkon klubi i tij.

  “Nëse do të largohem nga Valencia, kjo do të jetë për një klub të madh. Premierliga do të ishte perfekt”, ka thënë mbrojtësi spanjoll.

  E, cili klub do të ishte më i mirë për një spanjoll përveç Liverpoolit?!

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm