Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori!

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori! Empty Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori!

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 8:28 pm

  Vretje per ata qe po postojn programe mirpo pershkrimin po e bejn ne gjuhen angleze siq e dini rregulla e 4 e forumit eshtë:

  Code:
  4. Gjuha e Forumit
  Forumi i peqani është forum në gjuhën shqipe dhe të gjitha postimet në forum duhet të bëhen në gjuhën shqipe, përveç citimeve, teksteve të këngëve, termave internacional, etj. Në forum të përdoren sa më pak lokalizmat dhe të mundohemi të shkruajmë me gjuhë sa më të pastër.

  Arsye eshte se antaret tjerë nuk e din anglishten edhe nuk munden ta din se per qfar programi asht fjala
  Prandaj ju kisha kerkue qe postimet e ardhshme te jenë në gjuhën shqipe!!!
  Me respekt stafi i fsh-peqan
  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori! Empty Re: Vrejtje për ata qe postojn ne kete kategori!

  Post by Admin on Mon Apr 13, 2009 9:49 pm

  VEREJTJE ME VEND!


  _________________
  IT Support

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:48 am