Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Join the forum, it's quick and easy

Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

    Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris

    DeFFo
    DeFFo
    Moderator
    Moderator


    Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris Empty Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris

    Post by DeFFo Thu Apr 09, 2009 2:48 pm

    Katy Perry do të bashkëpunojë me Dj Harris
    DJ-i skocez Calvin Harris planifikon që këtë verë të bashkëpunojë me këngëtaren Katy Perry, pasi që hitbërësja e këngës "I Kissed A Girl" e ka kërkuar një gjë të tillë nga ai.

    Perry është një fanse e madhe e yllit të muzikës ‘dance’, të cilit ia ka dërguar një e-mail të gjatë dukë e kërkuar që të bashkëpunojë me të në albumin e ri.

    “Ajo më ka dërguar një e-mail të gjatë ku më krahason me Phil Spector që është e jashtëzakonshme për mua. Mendoj se do të mund të bëjmë diçka. Unë jam një fans i madh i Katy Perryt. Ajo dëshiron të bëjë një album në të cilën mund të përshtatem edhe unë, prandaj mendoj se do ta pranoj ofertën”, ka thënë Harris për BBC.

      Current date/time is Wed May 08, 2024 5:39 pm