Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Pergenjeshtrohet lidhja e Katy Perry me Josh Groban

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Pergenjeshtrohet lidhja e Katy Perry me Josh Groban

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 12:02 am


  Pergenjeshtrohet lidhja e Katy Perry me kolegun Josh Groban. Zedhenesi i kengetarit ka reaguar dy dite pas publikimit te lajmit se Perry kishte gjetur nje te dashur te ri, duke thene se koleget nuk cift.

  "Josh dhe Katy jane miq shume te ngushte dhe dalin bashke, por ata nuk jane te dashur”, tha zedhenesi Luke Burland per revisten “People”.

  Perry, qe u nda nga i dashuri Travis McCoy ne Januar, ndodhet ne turne per te prezantuar diskun e saj, “One of the Boys”, ndersa Groban qe aktualisht po punon per realizimin e albumit te ri, ishte i pranishem ne koncertin e Katy ne Los Anxhelos muajin e kaluar.

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:44 am