Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Conti: Totti nuk luan për para

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Conti: Totti nuk luan për para

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 7:55 pm


  Drejtori sportiv i Romës, Bruno Conti, ka thënë se legjenda e Romës, Francesco Totti, ka mundur të luajë për cilëndo skuadër dhe të fitojë shumë më tepër para sesa merr te Roma, mirëpo dashuria e tij për klubin dhe tifozët ka bërë që ai të mbetet në kryeqytetin italian.

  “Një lojtar si Totti, i cili ka marrëdhënie të mira me tifozët, nuk mund të ndalojë së qeni njeri”.

  “Totti ka mundur të luajë për cilëndo skuadër dhe të fitojë shumë më tepër para, mirëpo ai nuk mund ta braktiste dashurinë për tifozët”, ka thënë Conti për “La7”.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:46 pm