Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Romijn filmon skenat e nxehta para familjes

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Romijn filmon skenat e nxehta para familjes

  Post by DeFFo on Thu Mar 26, 2009 11:20 pm

  Romijn filmon skenat e nxehta para familjes
  Rebecca Romijn, e cila ka lindur dy vajza binjake në muajin dhjetor, i merr me veti në punë ato, duke nënkuptuar kështu se edhe skenat e dashurisë i xhiron para tyre.

  Rebecca ka vajzat tremuajshe Dolly dhe Charlie me burrin Jerry O'Connell dhe nuk ngurron t’i marrë me veti në xhirimet e serisë “The Witches of Eastwick”, me qëllim që të kujdeset për to.

  “Kujdesemi për fëmijët edhe në punë. Është gjë e mirë, ata e ndërrojnë ca vendin. Megjithatë Rebecca pati një skenë puthjeje sot dhe mbase ka qenë e pakëndshme për aktorët tjerë, duke ditur se ajo kishte fëmijët dhe burrin në afërsi”, ka thënë burri i saj, Jerry.   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:16 pm