Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Photoshop CS2 Type Effects

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Photoshop CS2 Type Effects

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 9:58 pm

  Photoshop CS2 Type Effects



  Mësoni si të krijoni disa nga efektet më mahnitëse të tekstit në
  planetit! Find the coolest mbledhjen e tipit efektet në një vend, të gjithë
  shpjeguar hap pas hapi për ju për të mësuar shpejt dhe me lehtësi. Video
  zgjedh deri ku shumica ndërpres! Ju jo vetëm që do të krijojë nofulla që ra -
  text efekte, ju do të mësojnë se si të aplikoni për efektet skillfully
  pothuajse çdo sipërfaqe mbi ndonjë imazh. Nga mbështjellës

  Lloji rreth sferat, cylinders të hugging e contours e vechicles dhe
  i përafërt edhe sipërfaqet, ju do të master it all. Kjo video është jammed e plotë
  sekreteve të brendshëm.

  Award fitues projektuesi dhe më të shitur autorit, Colin Smith do të jetë tuaj
  personal trainer. Ju do të dashurisë së tij të lehtë për të kuptuar, bisedor
  që do të stilit "vetëm kuptim". Mësoni nuk duhet të jetë i mërzitshëm,
  ju do të keni mjaft zbavitëse si ju lotësjellës nëpërmjet këtyre tutorials unike.

  Kjo fast loading CD ROM përmban mbi 2 orë të mprehta, 800 x 600
  video. I avancuar interfejsit liron ju lart, Enciklopedia e Lirë Shko te çdo çast i
  mësimet e kompletuar me kontrollin mbi rishikim. Të gjithë e imazhit janë fotografi
  përfshirë, që kështu të mund të ndjekë së bashku në ritmin tuaj! Gjithashtu janë të përfshira
  disa fonts dhe brushes.

  Nëse ju punoni me tekstin, të krijojnë paketimit, signage, postera ose mbulon kjo
  video është një nga investimet më të mirë të ju mund të bëni.

  Siize: 293MB


  Code:
  http://rapidshare.com/files/153385798/Photoshop.CS2.Type.Effects.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/153387137/Photoshop.CS2.Type.Effects.part2.rar
  http://rapidshare.com/files/153388178/Photoshop.CS2.Type.Effects.part3.rar
  http://rapidshare.com/files/153388319/Photoshop.CS2.Type.Effects.part4.rar

  Code:
  Pass: www.forum.ddlportal.org
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Photoshop CS2 Type Effects

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 10:03 pm

  nice post

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:28 pm