Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Drogba i hapur për t’i filluar bisedimet me Chelsean

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Drogba i hapur për t’i filluar bisedimet me Chelsean

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:20 pm


  Agjenti i Didier Drogbas, Thierno Seydi, thotë se klienti i tij dëshiron t’i fillojë bisedimet për vazhdimin e kontratës me Chelsean.

  Drogba ishte afër largimit nga Blutë gjatë kohës kur Luiz Felipe Scolari ishte trajner, për shkak të raporteve të këqija me brazilianin.

  Mirëpo që nga ardhja e Guus Hiddink, sulmuesi nga Bregu i Fildishtë po i kthehet formës së tij. Prandaj 30-vjeçari është shprehur i gatshëm që të heqë dorë nga klubet tjera për të qëndruar në Satmford Bridge.

  “Ai është i lumtur sërish, po luan mirë dhe është kthyer në formë. Golat e shënuar tregojnë se ai po kënaqet me futbollin. Nëse Chelsea bën një ofertë të re për vazhdimin e kontratës, ne do ta shqyrtojmë dhe do të vendosim për të ardhmen”, ka thënë Seydi.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:25 am