Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean Empty Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 10:24 pm

  Benayoun: Jemi të gatshëm për Chelsean F.0413093021387_m
  Yossi Benayoun thotë se fitorja e Liverpoolit kundër Blackburn Rovers, i ka përgatitur ata për një ndeshje të madhe në Ligën e Kampionëve kundër Chelseat.

  “Fitorja ishte shumë me rëndësi se ne reaguam mirë pas asaj humbjeje zhgënjyese nga Chelsea”.

  “Duhet të vazhdojmë me fitore në Ligën Premier dhe t’i bëjmë presion Manchester Unitedit dhe shpresoj se kjo do të mjaftojë që ta fitojmë titullin”.

  “Tani jemi të gatshëm të ndeshemi me Chelsean. E dimë se do të jetë shumë vështirë të martën në Stamford Bridge, por të do të provojmë të japim maksimumin nga vetja dhe do të shohim se çka do të ndodhë, sepse në futboll gjithçka është e mundur”, ka thënë izraeliti për liverpoolfc.tv.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm