Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  50 Cent kopjon Eminemin

  Share
  avatar
  Admin
  Administrator
  Administrator

  50 Cent kopjon Eminemin

  Post by Admin on Mon Mar 23, 2009 1:41 am


  Ylli i muzikës hip-hop, 50 Cent, planifikon të ndjekë hapat e mentorit të tij Eminem për të lëshuar dy albume brenda një viti.
  Eminem, i cili ka qenë njeriu kryesor që nxiti karrierën e 50 Cent në vitin 2002, ka njoftuar se planifikon të lansojë dy albume të njëpasnjëshme këtë vit, “Relapse” në maj dhe “Relapse 2” një muaj më pas.
  Ndërsa tani edhe 50 Cent ka konfirmuar se do ta bëjë të njëjtën gjë, me ç’rast do ta lansojë albumin e dytë brenda vitit 2009, vetëm disa muaj pas lansimit të albumit të parë “Before I Self Destruct, i cili pritet të del në qershor.

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:44 am