Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Lohan gjuan fotografët me ve

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Lohan gjuan fotografët me ve

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:17 am


  Lindsay Lohan vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, kësaj here duke i gjuajtur paparacit me ve të kuzhinës.

  Aktorja, e cila sapo është ndarë nga e dashura e saj Samantha Ronson, ishte munduar të shmangë fotografët, të cilin e kishin ndjekur atë gjatë një nate klubingu në Hollywood, dhe në pamundësi ta bëjë këtë, ka përfunduar mbrëmjen duke i sulmuar ata.

  22-vjeçarja dhe mikeshat e saj kishin gjuajtur vezë në fotografët, që ishin mbledhur jashtë shtëpisë së saj, në orët e hershme të mëngjesit.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:23 am