Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Kravitz do të ndihmojë Brunin në karrierën muzikore

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Kravitz do të ndihmojë Brunin në karrierën muzikore

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 2:39 pm

  Kravitz do të ndihmojë Brunin në karrierën muzikore
  Lenny Kravitz raportohet se do të mundohet t’i japë një shtytje karrierës së zonjës së parë të Francës, Carla Bruni, duke u bashkuar me të në realizimin e albumit të saj të ri.

  Kravitz së fundi zbuloi se kishte marrë një letër nga lideri i Francës, Nicolas Sarkozy, i cili kishte lavdëruar punën e tij.

  Dhe letra thuhet se e ka hapur rrugën e bashkëpunimit në mes të yllit të muzikës dhe modeles së shndërruar në këngëtare, Bruni.

  “Presidenti kishte thënë se ai dhe gruaja e tij ishin fansa të mëdhenj dhe madje kishin cekur se cila prej këngëve të Lennyt ishte favorite e tyre. Ai tash do të shfrytëzojë rastin t’i ndihmojë Brunit në ngritjen e karrierës”, ka thënë një burim për Daily Star.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:24 am