Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Manchester City, 4 emra luksi per sulmin 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Manchester City, 4 emra luksi per sulmin Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Manchester City, 4 emra luksi per sulmin Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Manchester City, 4 emra luksi per sulmin

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Manchester City, 4 emra luksi per sulmin Empty Manchester City, 4 emra luksi per sulmin

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 8:26 pm

  Manchester City, 4 emra luksi per sulmin Manchester-City
  Manchester City po pergatit nje ofensive te vertete per merkaton verore. Skauadra e manjateve te naftes mendon per te ardhmen edhe pa Kaka qe refuzoi nje oferte vertete te majme.

  Grupi nga Abu Dhabi ka shenjestruar kater yje, duke filluar me John Terry dhe per te vazhduar me Thierry Henry, Roque Santa Cruz dhe Ribery. Ne dy pistat e para mendohet se skuadra e “Citizens” do ta kete mjaft te veshtire pasi Chelsea dhe Barcelona kane treguar se dine t’i mbajne xhevahiret e tyre.

  Nderkohe, per sulmuesin e Blackburn, 17 milione sterlina do mjaftonin per ta marre ne skuader. Edhe ceshtja Ribery mund te luhet me shifrat pasi Bayern kerkon me shume se 32 milione, shume qe mund ta japin vetem pronaret e Manchester City.

  Gjithesesi keto jane vetem projekte, pasi deri ne hedhjen e firmve do te duhet edhe shume kohe por edhe xhepa te thelle, gje e cila City-t nuk i mungon.

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:53 am