Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Scolari: Do të pensionohem në Brazil

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Scolari: Do të pensionohem në Brazil

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 5:14 pm


  Menaxheri i shkarkuar i Chelseat, Luiz Felipe Scolari, thotë se në fund të karrierës së tij si trajneri ai dëshiron të kthehet në Brazil, tek klubi ‘i zemrës’, Gremio.

  Scolari ka vazhduar të qëndrojë në Londër edhe pas shkarkimit të tij dhe është lidhur me një numër klubesh të Premierligës.

  Por 60-vjeçari dëshiron një rikthim emocional në Gremio, klubin e tij të qytetit nga Porto Alegre, me të cilin klub fitoi gjashtë trofe brenda tre vitesh (1993-1996).

  “Dua ta përfundoi karrierën në Gremio. Është klubi im, të cilin gjithmonë e kam dashur që si fëmijë dhe ku kam pasur dy periudha të suksesshme. Por ende nuk e kam idenë se kur do të mund të pensionohem”, ka thënë Scolari.
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Scolari: Do të pensionohem në Brazil

  Post by DeFFo on Thu Mar 26, 2009 5:17 pm

  Boolll ka marr pare neper Europ tash kthehet tek zemra e futbollit Brazilian Very Happy

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:55 pm