Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Shkencat Sociale dhe Filozofia 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Shkencat Sociale dhe Filozofia Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Shkencat Sociale dhe Filozofia Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

Shkencat Sociale dhe Filozofia

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No message.

Shkencat Sociale dhe Filozofia

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Arkeologjia dhe antropologjia

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me arkeologjinë dhe antropologjinë shqiptare dhe botërore.

22Tue Mar 24, 2009 11:27 pm
Admin Arkeologia
No new posts

Shkencat Politike

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me shkencat politike dhe politik

11Tue Mar 24, 2009 11:25 pm
Admin Demokracia
No new posts

Filozofia

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me filozofin

22Tue Mar 24, 2009 11:23 pm
Admin Obskurantizmi i Mesjetes....
No new posts

Psikologjia

Te gjitha diskutimet per psikologji dhe filozofi ketu.

57Tue Apr 14, 2009 12:04 pm
DeFFo Familja si nje sistem mbeshtetes per femijen
No new posts

Gjeografia

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me hartografi,gjeologji,ekologji dhe gjithëka që ka të bëj me gjeografi

22Tue Mar 24, 2009 11:20 pm
Admin Pozita gjeografike e Shqiperise

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Thu Sep 19, 2019 12:48 am