Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Shkencat e Zbatuara 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Shkencat e Zbatuara Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Shkencat e Zbatuara Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

Shkencat e Zbatuara

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No message.

Shkencat e Zbatuara

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Ekonomia dhe Biznesi

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me ekonominë,financat dhe biznesin shqiptar dhe botëror .

22Fri Mar 27, 2009 2:09 pm
milan4ever Lajmet pozitive ekonomike e rritën çmimin e naftës
No new posts

Agrokultura

Në këtë forum mund të postoni dhe gjeni ëdo gjë që ka të bëj me agrikulturën , me bujqësinë , blegtorinë , etj. Të jepni mendime dhe këshilla për potencialet e zhvillimit të agrikulturës në trojet shqiptare.

11Tue Mar 24, 2009 11:31 pm
Admin Agrokultura
No new posts

Drejtësia/Juridiku

Në këtë forum mund të postoni dhe gjeni ëdo gjë që ka të bëj me drejtësinë , juridikun , ligjet e shtetit , etj.

11Tue Mar 24, 2009 11:29 pm
Admin Deklarata e Pavaresise se Kosoves
No new posts

Infrastuktura Rrugore dhe Transporti Publik

Në këtë forum mund të postoni dhe gjeni tema të ndryshme rreth infrastukturës rrugore dhe transportit publik dhe atij privat në trojet shqiptare , të jepni idet/mendimet tuaja rreth rrugëve të reja që po ndërtohen , etj.

11Tue Mar 24, 2009 11:28 pm
Admin Autostrada Durres - Kukes,Morin

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Thu Sep 19, 2019 12:47 am