Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Bota e Sportit 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Bota e Sportit Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Bota e Sportit Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

Bota e Sportit

TopicsRepliesAuthorViewsLast Posts
No message.

Bota e Sportit

   
ForumTopicsPosts
No new posts

Futbolli

Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me futbollin , ekipet shqiptare , europiane dhe botërore , ligat shqiptare , europiane dhe botërore , etj etj .

86110Tue Apr 14, 2009 12:22 pm
milan4ever Rednap: Pavluçenko mësoje anglishten!
No new posts

Motor Sport

Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me rallye , formula 1 , moto gp dhe ëdo gjë tjetër që ka të bëj me motor sport.

00
No new posts

Sporte luftarake

Në këtë forum mund të bisedoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me sportet luftarake si boks-i , karate-ja , judo-ja , mundja , etj etj

00
No new posts

Sporte të ndryshme

Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth ëdo gjëje që ka të bëj me basketboll, NBA, volejboll , hendboll , not, atletikë , shah , tenis , etj etj ...

11Thu Mar 26, 2009 6:17 pm
milan4ever Basketbollistët vendorë më të mirë se të huajt
No new posts

Sport Video

Sport Video duke përfshirë edhe pjesë me interesante nga ndeshjet e futbollit apo sporteve tjera!

2021Tue Apr 14, 2009 2:37 am
milan4ever Barcelona Bayern 4-0 Highlights Champions 08/04/2009 HQ
No new posts

Bastore Sportive

Parashikimet per ndeshjet e futbollit apo sporteve tjera!

510Tue Apr 14, 2009 12:11 am
milan4ever Uefa Cup GjysëmFinalet ndeshjet e kthimit!!

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Users browsing this forum: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

Registered Users: None


  • New posts New posts
  • No new posts No new posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement
Current date/time is Thu Sep 19, 2019 12:50 am