Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!!

  Diar
  Diar
  Moderator
  Moderator

  Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! Empty Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!!

  Post by Diar on Tue Mar 24, 2009 3:34 pm

  Qe ni program per mi ndal web-at piczo...


  Kodi:

  Code:
  http://www.sendspace.com/file/0tfc7w


  Dhe ne kete program shkruje webin e viktimes :

  emriiviktimes.piczo.....

  dhe aty tek Thread ja bon 100 .

  per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

  ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .

  pra tashti nisja hacke

  1. / instalo programin
  2. shkruje adresen e viktimes shembull http://emriviktimes.piczo.com/
  3. aty ku thot Thread bonja numrin 100
  4. Start (edhe ulu pusho ..programi ekryn punen vet  Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! Piczo-logo

  If you like my post please click Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! Icon_thanks_off_en


  Last edited by Diar on Sat Mar 28, 2009 5:09 pm; edited 1 time in total
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!! Empty Re: Qysh me qit Offline - Piczo Web - ...!!

  Post by milan4ever on Tue Mar 24, 2009 4:21 pm

  nice post

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:53 am