Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Big Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini

  Share
  avatar
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Big Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini

  Post by Admin on Mon Mar 23, 2009 1:43 am  Mesida ka qenë banorja e radhës që është larguar nga shtëpia e famshme Big Brother, ndërsa në të kanë arritur dy banorë të rinj.

  E ardhur në studio pas largimit të saj, Mesida ka treguar përvojën e saj brenda shtëpisë.

  “Duke qenë se u futa e fundit, unë u mundova të jem vetvetja, të mos përfshihesha në intriga dhe të dilja krenare”, ka thënë ajo gjatë spektaklit.

  Mesida po ashtu ka folur edhe për joshjen që ka pasur për Bjordin, duke pranuar se ai fillimisht i ka pëlqyer, por më vonë këtë tërheqje e kishte kthyer në provokim për Adelën, të cilën e ka konsideruar më antipatiken për të.

  Dy banorët e rinj të Big Brother janë Anjeza dhe Antonini, të cilët ka vetëm disa orë që kanë filluar një jetë të re, të vëzhguar nga kamerat.

  Të kandiduarit për këtë javë janë plot gjashtë, Aida, Adelajda, Ardian, Lirita, Mimoza dhe Qetsori./Kalomir/Telegrafi/TCH/

   Current date/time is Sun Jul 22, 2018 11:52 pm