Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem

  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem Empty Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem

  Post by Admin on Sun Mar 22, 2009 11:25 pm

  Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem David_beckham_  Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem

  David Beckham nuk heq dore nga deshira per te qendruar ne Itali me skuadren e Milanit.

  Pavaresisht deshtimit te bisedimeve mes kuqezinjve dhe skuadres se Los Angeles Galaxy, mesfushori anglez parapelqen te mos kthehet me ne kampionatin amerikan MLS.
  Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem Beckham_arsenal
  “Bisedimet nuk kane perfunduar sepse e di qe klubet do vazhdojne te diskutojne. Shpresoj qe gjerat te shkojne ne drejtimin qe une deshiroj dhe une kam thene qe dua te qendroj tek Milan. Pasi e kam thene kete gje, mund te jete e veshtire per t’u rikthyer ne kampionatin amerikan”, sqaron ish mesfushori i Real Madrid.

  Ky mesazh eshte i qarte per Galaxy qe mund ta humbase pergjithmone lojtarin britanik. Nderkohe, nje piste tjeter ka dale ne kuader te kompletimit te marreveshjes. Mesohet se skuadra e Los Angeles i ka kerkuar Milanit nje mbrojtes, cka mund te ndikoje ne arritjen e marreveshjes per transferimin perfundimtar te Beckham.Beckham: Tek Los Angeles nuk dua te kthehem DavidBeckham_468x531

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:35 pm