Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Big Brother Albania 2

  Share
  avatar
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Big Brother Albania 2

  Post by Admin on Sat Mar 21, 2009 11:58 pm

  Ketu mund te postoni gjthqka lidhur me Big Brother si:
  -kush do te ishte i nomnuari i juaj dhe pse,
  -qka mendoni per secilin nga familjaret,
  -qka ju pelqen dhe qka jo lidhur me Big Brother etj.

  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Big Brother Albania 2

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 1:32 pm

  mendoj se kosovaret nuk po e perfaqsojn mir kosoven
  avatar
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Re: Big Brother Albania 2

  Post by Admin on Wed Mar 25, 2009 2:27 pm

  Shum mendim me vend, por kisha dashur te dj cilat jan idet e juaja se si do te duhej te perfaqesohej nga kosovaret...?


  _________________
  IT Support

  Sponsored content

  Re: Big Brother Albania 2

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jun 25, 2018 3:42 pm