Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ferguson paralajmëron Ronaldon

  Share
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Ferguson paralajmëron Ronaldon

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:18 pm


  Trajneri i Mançester Junajtedit, Aleks Ferguson, ka dërguar një paralajmërim për futbollistin e tij më të mirë, Kristiano Ronaldo. Ylli portugez gjatë këtij viti shpesh ka shfaqur nervozizëm dhe është ankuar në vendimet e gjyqtarëve, të cilat sipas tij janë marrë në dëm të tij.
  Përveç kësaj, Ronaldo në ndeshjet e fundit ka humbur shumë lehtë topin në mesfushë, gjë e cila më vonë ka rezultuar me pësimin e golave. "Assesi nuk pranoj që Ronaldo të humb topin aq lehtë në mesfushë dhe për këtë çështje duhet të bisedoj me të. Nuk pranoj diçka të tillë nga asnjë futbollistë. Ronaldo gjithmonë ndjen se gjyqtarët nuk po e mbrojnë sa duhet, kurse unë mendoj se në disa raste ka të drejtë, por në disa jo", ka theksuar Ferguson, duke shtuar: "Është vështirë për një futbollist, i cili dëshiron ta argëtojë publikun që të mos shkojë gjithçka siç e ka paramenduar. Megjithatë, nuk mund të ndodh gjithmonë diçka siç e paramendon dikush. Ronaldo e kupton këtë, por zemërohet kur mendon se gjyqtarët e dëmtojnë. Më duhet ta rikujtojë se në rastet kur gjyqtarët nuk japin faull në dobi të tij, ai nuk duhet të dorëzohet dhe t'i çojë duart lartë në shenjë proteste, por duhet të vazhdojë të luajë".
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Ferguson paralajmëron Ronaldon

  Post by DeFFo on Tue Apr 14, 2009 12:19 pm

  Net ti jep naj instruction eheheh

   Current date/time is Thu Feb 21, 2019 4:52 pm