Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Begiristain: Jemi më të mirët! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Begiristain: Jemi më të mirët! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Begiristain: Jemi më të mirët! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Begiristain: Jemi më të mirët!

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Begiristain: Jemi më të mirët! Empty Begiristain: Jemi më të mirët!

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 10:51 am

  Begiristain: Jemi më të mirët! F.0414090645692_m
  Drejtori teknik i Barcelonës, Txiki Begiristain, ka reaguar ndaj fjalëve se skuadrat e mëdha, si Barcelona dhe Real Madridi, favorizohen nga gjyqtarët, duke thënë se Blaugranët janë liderë në La Liga se janë më të mirët.

  “Nuk duhet të mendojmë për atë që thuhet, por ta bëjmë punën tonë dhe të vazhdojmë të luajmë futboll të mirë”.

  “Ne udhëheqim në La Liga, jo vetëm se kemi më shumë pikë, por për faktin se e luajmë futbollin më të mirë në Kampionat”, është citur Begiristain nga “Marca”.
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Begiristain: Jemi më të mirët! Empty Re: Begiristain: Jemi më të mirët!

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 10:52 am

  barca the best
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Begiristain: Jemi më të mirët! Empty Re: Begiristain: Jemi më të mirët!

  Post by DeFFo on Tue Apr 14, 2009 11:58 am

  Normal Dihet Barcelona NUMBER 1
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Begiristain: Jemi më të mirët! Empty Re: Begiristain: Jemi më të mirët!

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:14 pm

  deffo pom vjen keq qe ta ka mujt bayernin po qeshtu e ka futbollli ma i miri fiton

  Sponsored content

  Begiristain: Jemi më të mirët! Empty Re: Begiristain: Jemi më të mirët!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:56 am