Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

  Share
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 10:49 am


  Trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, është i gatshëm të rrezikojë dhe ta inkuadrojë në ndeshjen e të martës mbrëma kundër Chelseat, kapitenin Steven Gerrard.

  “Taktika jonë e lojës varët në gatishmërinë e Steviet për lojë dhe është e qartë se ai dëshiron të luajë”.

  “Ai ka luajtur me këtë problem edhe përpara dhe është një shenjë e mirë që ai ndihet mirë për vete”.

  “Ndoshta do të rrezikojmë, por unë dëshiroj që ai të luajë nga minuta parë. Është e qartë që kemi nevojë për të, sepse ai është lojtari kyç i skuadrës. Gjithçka është ndryshe kur ai është në fushë”, ka thënë Benitez.
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

  Post by DeFFo on Tue Apr 14, 2009 11:59 am

  Luj Luj Gerrard BRAVO i mir je
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:12 pm

  ishalla fiton liverpooli

  Sponsored content

  Re: Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Feb 21, 2019 4:56 pm