Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës Empty Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 10:48 am

  Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës F.0414092742155_m
  Barcelona ka shënuar fitore prej 4-0 në ndeshjen e parë në Camp Nou kundër Bayern Munichut, dhe kur të gjithë mendojnë se me kë do të përballen katalunasit në gjysmëfinale, me Chelsean apo Liverpoolin, Lionel Messi thotë se kanë mbetur edhe 90 minuta pa u zhvilluar.

  “Do të luajmë ashtu si bëjmë gjithmonë, sepse nëse vendosim të mbrohemi, atëherë mund t’ia përkeqësojmë gjërat vetes”.

  “Bayerni ka lojtarë të mirë në të gjitha pozitat, dhe ata janë të gatshëm të të dënojnë në çdo çast. Duhet ta kemi mentalitetin e njëjtë sikurse në ndeshjen e parë dhe të sulmojmë”.

  “Ata do të mundohen të shënojnë herët, të krijojnë presion ndaj nesh dhe t’i ndezin tifozët. Por nëse ne shënojmë të parët, atëherë ata do ta kenë vështirë”, është cituar argjentinasi nga “Marca”.
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës Empty Re: Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës

  Post by DeFFo on Tue Apr 14, 2009 12:02 pm

  Valla sdihet qfar loje ka mu kan po Barcelona osht ne epersi 4-0
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës Empty Re: Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:11 pm

  sdihet nashta bayern e perbys rrezultatin

  Sponsored content

  Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës Empty Re: Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Fri Apr 19, 2019 3:19 pm