Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 10:47 am


  Superylli i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, është i bindur se skuadra e tij do ta mposhtë Porton në ndeshjen e kthyese e cila zhvillohet të mërkurën mbrëma në Estadio do Dragao.

  “Ndjehem mirë, kam vetëbesim, ndeshjet më të mira po vijnë dhe unë jam i gatshëm për to”.

  “Kur është hedhur shorti dëshiroja që të luaja kundër Portos. Mendoj se jemi skuadër shumë më e mirë se Porto, mirëpo duhet të kemi respekt për ta, sepse për momentin ata janë ekipi më i mirë në Portugali”.

  “Ata kanë një trajner të mirë, disa lojtarë të jashtëzakonshëm, mirëpo ne duhet të dëshmojmë pas dy ndeshjeve se jemi më të mirët”.

  “Ne dëshirojmë të fitojmë gjithçka. Dëshiroj ta përfundoj sezonin duke fituar Ligën Premier, Kupën FA dhe Ligën e Kampionëve. Të njëjtën gjë e dëshirojnë edhe bashkëlojtarët e mi”, ka thënë Lojtari më i mirë në botë për vitin 2008
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

  Post by DeFFo on Tue Apr 14, 2009 12:03 pm

  Nuk dihet Ronaldo se Porto osht ne vend te vet ket loj
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 12:05 pm

  ne lig te kampioneve gjtshka eshte e mundshme

  Sponsored content

  Re: Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:29 pm