Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Miller kritikohet nga amerikanët

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Miller kritikohet nga amerikanët

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:12 am


  Filmi i fundit i Sienna Miller ka marrë kritika negative nga kritikët amerikanë të filmit.

  Aktorja britanike luan krahas Peter Sarsgaard në filmin “The Mysteries of Pittsburgh”, i cili është shfaqur këtë javë në kinematë amerikane. Mirëpo performanca e saj nuk u ka lënë përshtypje kritikëve amerikanë.

  “New York Post” dhe “Boston Globe” kanë shkruar se në film nuk ka diçka, e cila lë një përshtypje të mirë, duke pohuar se thuajse asgjë nuk është në rregull në këtë film.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:40 pm