Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Burri i Amy Winehouse do të bëhet baba

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Burri i Amy Winehouse do të bëhet baba

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:10 am


  Amy Winehouse do të bëhet njerkë, pasi burri i saj i larguar, Blake Fielder-Civil, raportohet se e ka lënë shtatzënë një grua.

  Gilleen Morris, 31-vjeçare, ka thënë për tabloidin britanik “News of The World” se ajo është gjashtë javë shtatzënë me foshnjën e Blake në bark dhe se fëmija është filluar në rehabilitim.

  “Blake më joshi dhe ne kishim një romancë sekrete. Kur i thash se jam shtatzënë ai tha, ‘Oh f ***!’. Por ai u zotua se do të qëndrojë krah meje për ta rritur fëmijën. Në fillim planifikova të kem një abortim, por zotimi i Blake më dha pasion”, ka thënë Morris.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:57 pm